Nasza Kadra

Katarzyna Pacocha – Właściciel, Dyrektor administracyjny

Paulina Sołśnia - Dyrektor i wychowawca w grupie niebieskiej.

Paulina Sołśnia – Właściciel, Dyrektor dydaktyczny i nauczyciel montessori w grupie niebieskiej.

Z wyboru i zamiłowania od 10 lat pracuję z Dziećmi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in w Polskim Ośrodku Edukacji Montessori w Warszawie oraz na kursach Polskiego Instytutu Montessori. Jestem przekonana, że w każdym dziecku  tkwi ogromny potencjał rozwojowy, a zadaniem dorosłych jest stworzenie warunków, aby mógł się on jak najlepiej rozwijać. To właśnie ta myśl przyświecała nam, kiedy tworzyłyśmy to wyjątkowe miejsce.

Klaudia Banaszkiewicz – kursantka Polskiego Instytutu Montessori, wychowawca w grupie niebieskiej.

W przedszkolu Montessori nutki pełnię funkcje nauczyciela Montessori w grupie niebieskiej. Z dziećmi z zamiłowaniem pracuję od kilku lat. To od nich nauczyłam się i myślę że wciąż się uczę tego co w życiu najważniejsze. Ta praca daje mi poczucie spełnienia i satysfakcji. Poza pracą uwielbiam podróże i odkrywanie tego co dla mnie jeszcze nieznane. Poznawanie nowych kultur i ludzi sprawia że choć przez chwilę mogę stać się ich częścią. Prywatnie jestem mamą cudownej osmiolatki Mai.

Dorota Rdzanek – nauczyciel montessori, wychowawca w grupie żółtej.

Bardzo lubię pracować z dziećmi. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka. Staram się wykorzystać różne formy dziecięcej aktywności twórczej w rozwoju intelektualnym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym. Uwielbiam w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata, w czym staram się im pomóc najlepiej, jak tylko potrafię. Każdy dzień to dla mnie nowe wyzwanie, a uśmiech dziecka to najwspanialsza nagroda. Od dzieci codziennie uczę się co najmniej trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i dążyć ze wszystkich sił do tego, czego pragnę. Prywatnie jestem mamą dwójki niezwykłych dzieci. Uwielbiam spędzać czas w lesie, cisza, świeże powietrze i piękno leśnych ostępów.

Kamila Majewska – asystent nauczyciela w grupie żółtej.

Elwira Grzelecka – kursantka Polskiego Instytutu Montessori, wychowawca w grupie fioletowej.

Iwona Szymańska – kursantka Polskiego Instytutu Montessori, wychowawca w grupie fioletowej.

Weronika Świtkowska – nauczyciel języka angielskiego.

Adelajda Żardecka – fizjoterapeuta, terapeuta SI.

Joanna Siczek – nauczyciel rytmiki i tańca.